AUTOMATYKA BRAM • KONTROLA DOSTĘPU • SYSTEMY PARKINGOWE

Bramy garażowe Szczecin

Bramy garażowe uchylne, segmentowe i roletowe

Brama antywłamaniowa segmentowa zminimalizuje ubytek ciepła, Jej nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Otwiera się pionowo w górę. Najbezpieczniejsza w swojej klasie.

Brama roletowa zalecana jest wszędzie tam gdzie nie ma możliwości zamontowania bramy segmentowej i uchylnej (przeszkody wewnątrz garażu na suficie: konstrukcje, wentylacje, rury, często spotykane w starym budownictwie) Obszar sufitu pozostaje wolny, do dowolnego zagospodarowania.Ten rodzaj bram zalecamy jest do garaży bez nadproża lub z niewielką ilością miejsca po bokach. Płaszcz bramy wykonany jest z wysokiej jakości aluminiowych lameli, odpornych na korozję i wypełnionych twardą pianką poliuretanową, zapewniającą wysoki stopień izolacji termicznej.

Brama garażowa uchylna otwiera się wychylając na zewnątrz, a następnie chowa pod stropem w garażu. To najlepsze rozwiązanie dla garaży podziemnych zbiorowych, przedzielonych boksami. Montaż w otworze bez nadproży i boków.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NASZYM DORADCĄ

Grzegorz Łuniewski

tel +48 601 965 550
mailgrzegorz@unitrade.com.pl

OSTATNIE REALIZACJE

PARTNERZY